2019 Yılının Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

2019 yılı itibariyle erkek spor ayakkabı modellerinde de trendler netlik kazanmış durumda. Rahat olmak isteyen erkeklerin vazgeçemediği modellerden birisi olarak dikkat çeken erkek spor ayakkabı modellerinde tercih edebileceğiniz alternatifler oldukça fazla. Bu açıdan işinizi şansa bırakmamak ve doğru modeller ile doğru kombinler yapmak adına 2019 yılının erkek spor ayakkabı modelleri listesine göz atabilirsiniz.

Geleneksel Sportif Modeller

Spor ayakkabıda geleneksel sportif modeller, özellikle spor bir giyim tercih edildiğinde kullanılabilir. Altta bir eşofman, üstte ise spor bir tişört ile tercih edilebilecek bu ayakkabılarda renk ve model konusunda da tamamen özgür bir seçim yapabilirsiniz. Üstelik yürüyüş ya da alışveriş gibi dönemlerde de yine bu tip kombinler sizin için risksiz bir tercih olacaktır.

Feminen Spor Ayakkabılar

Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen bu ayakkabılarda daha zarif ve küçük minimal tasarımlar tercih ediliyor.  Renk olarak ise mor, açık pembe tonları ve maviler ön plana alınmış durumda. Kadınlardaki bu durum kuşkusuz 2019 yılının erkek spor ayakkabı modelleri için de kendine yer bulmuş durumda. Bu nedenle kadınların tercih ettiği bu tip modellerde erkekler için de yine mavi açık tonlarda ve daha minimal tasarımlar tercih edilebilir.

Metalik Ayakkabılar

Çoğu erkek tarafından spor ayakkabıda tercih edilen renklerden bir tanesi gri. Fakat metalik spor modellerde bu gri renkler çok daha parlak durumda. Bu nedenle spor kombinlerin bu tip iddialı ayakkabılar ile tamamlanması size günlük yaşamda dahi şık yapacak.

Hantal Spor Ayakkabı Modelleri

2019 yılında bu modellere ek olarak hantal spor ayakkabılar da oldukça moda. Kadınlarda başlayan bu moda akımında kısa süre içerisinde erkek modellerinde de tasarımlar yapılmaya başladı. Bu açıdan alternatif arayan ve daha farklı seçenekleri tercih etmek isteyen erkekler hantal spor ayakkabı modellerinden birisini de tercih edebilir. Fakat bu tarzı tercih edecek erkekler için en önemli detaylardan bir tanesi boy. Öyle ki çok kısa boylu erkeklerde ayakkabının hantal olması, çok daha büyük bir ayakkabıya sahip olmasına neden olacaktır. Bu nedenle boyu kısa olan erkeklerden ziyade boyu uzun olan erkeklere bu model çok daha uygun olacaktır. Bu tip kombinler, spor ayakkabı konusunda erkeklerin 2019 yılı trendlerine uygun seçim yapmasını sağlayacaktır. Seçtiğiniz marka, renk ve giyim ile birlikte doğru kombinleri başarılı bir şekilde siz de yapabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.