Bayan Altın Küpe Tasarımları

Pek çok kadın bütün kombinlerini, bir küpe ile tamamlar. Küpeler altın, gümüş, pırlanta gibi birçok malzemeden üretilir. En çok tercih edilen modeller, altın küpelerdir. Bayan altın küpe 14,22 ve 24 ayardır. Hepsinin değeri ve özellikleri farklıdır. Altın küpeler hem armağan edilebilir, hem de sağlıklı takılardır. Uzun süre kullanılması herhangi bir zarar vermez.

Bayan Altın Küpe Modelleri 

Bayan altın küpe modelleri değişik stillere sahiptir. Her yaştan bayan düşünülerek üretim yapılır. Yaş grubu genç olanlar çiçekli, kalpli modelleri tercih edebilir. Yaş grubu ileri olanlar, tek taş ile kombin edilmiş daha klasik modelleri tercih edebilir. Daha farklı tarzı olanlar için, zincir şeklinde olan küpeler, farklı bir görünüm yaratabilir.

Bayan altın küpe fiyatları, altının ayarına, modeline, taşlı ya da taşsız olmasına göre değişir. İşçiliği fazla olan ve ayarı yüksek olan modeller, pahalıdır. Ekonomik fiyatlı ürün arayanlar, sade ve 14 ayar küpeleri tercih edebilir. Tüm modelleri inceleyebilir, https://www.emajewellery.com.tr/kupe sitesinden altın küpe siparişi verebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.