Chelsea Bot Nasıl Kombinlenir?

Erkekler ve kadınlar için rahat ve konforlu bir kullanım sağlayan Chelsea bot, farklı bot çeşitlerinden biridir.  Birçok farklı ve ideal kombin kıyafeti ile her mevsimde rahatlıkla kullanılma özelliğine sahiptir. İş hayatında ve gündelik kombinlerde, her kıyafete uyum sağlayacak olan Chelsea botlar şık ve tarz bir duruş sağlar.  Kolayca kombinlenebilen bu botlar, erkek ve kadın ayakkabı seçiminin kurtarıcı parçasıdır.

 

Chelsea Botlar Hangi Giyim Parçalarıyla Uyum Sağlar?

 

Takım elbiseden, jeanlere, etekten elbiseye kadar birçok giyim ürününün altına uyum sağlayan Chelsea botlar, bazı ayakkabıları kullanmayı yok etti denilebilir. Chelsea botlar giyim kombinini tamamlama konusunda iyi bir seçenek olduğunu tarz ve özel duruşuyla gösteriyor. Her kombinin altına uyum sağlayan bu şık ürün erkek modellerinde daha sert temalı tasarlanırken bayanlarda daha naif bir şekil alıyor. Başlı başına her giyim parçasını altına uyum sağlarken, klas bir görünümede sahip olmanıza etken oluyor.

 

Chelsea Botlarda Renk Seçimi

 

Chelsea botlarda kombine özel renk seçimi yapılabiliyor. Zıtlık veya uyum chelsea botlar için tam olarak sağlanırken, lacivert veya mavi takım elbise ile kahverengi chelsea botlar tam bir uyum içinde kombinlenebiliyor. Taba, dore ve siyah renklerde seçeceğiniz chelsea botlar zevkinizi de ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Renkler arasında kontrast yapan chelsea botlar,  tüm bu takım kombinleriniz ve pantolonlarınızla kullanılabiliyor. Ancak kullanım sırasında pantolonlarınızın ve eteklerinizin mutlaka botlarınızın üzerinde kalmasına dikkat etmelisiniz.

 

Gündelik Kombinlerde Chelsea Bot İle Tarz Görünmek

 

Gündelik kombinlerinizde de chelsea botlarınızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Görünüm şekliyle asi bir tarza sahip olan bu bot modelleri karakteristik bir duruşu da ortaya çıkarıyor. Chelsea botlarınızı jean pantolonlarınız ile kullanabilirsiniz. Chelsea botlarınızı, nubuk, süet veya deri olarak tercih edebilirsiniz. Eğer özel alanlar için ya da iş yeri şıklığını yakalamak için chelsea bot kullanmak istiyorsanız parlak ve deri olarak seçim yapabilirsiniz. Kış mevsiminde nubuk ve mat renklerde chelsea bot kullanabilirsiniz. Ayrıca ideal bir seçimde açık renkli chelsea botların da yeri ayrıdır. Jean pantolonlarınız için daha değişik bir seçim yapmak istediğinizde süet chelsea botlar kurtarıcınız olacaktır. Bu seçiminiz de renk geçişleri sizleri en ideali Chelsea seçimine yönlendirecektir. Özel bir uğraş gerekmeden jean, pardesü, etek ve kaban ile chelsea botlarınızı kolaylıkla stilize edebilir bunun için ekstra bir çaba harcamazsınız.  Chelsea botlar sizi kahverengi ile siyahı aynı kombin üzerinde  kullanma imkanı sunacak özel parçalardır. Giyim ürününüzdeki detaya göre  özgür bir şekilde  Chalsea bot seçimi yapabilirsiniz. Chelsea botların en büyük özelliği olan bilek üzerindeki iki kenarında bulunan bantlar olduğundan kombininizde bu bantların görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu bantların rengi Chelsea botlarınızı farklı renkli giyim kombinlerinizde de kullanmanızı sağlayacaktır. Chelsea botlar ile günler öncesinden kombin yapmak için düşünmek zorunda kalmazsınız.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.