Chino Pantolon Hangi Ayakkabıyla Giyilir?

Stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezlerinden biri olan chino pantolonlar bu yıl yine dikkat çekmeye başladı.

Sadece günlük hayatta değil iş yaşamında da gönül rahatlığı ile tercih edilebilen bu pantolonlar renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

Aklınıza gelebilecek her renkte bulabileceğiniz chino pantolon ayakkabı kombini ise tarz sahibi beylerin önem verdiği hususlar arasında yer alıyor.

Hangi Ayakkabılar ile Chino Pantolon Kombinlenir?

Smart Casual tarzının en önemli parçalarından biri olan chino pantolonlar aslında her tarzda ayakkabı ile uyum sağlayabiliyor.

Ancak pantolonun üzerine ne giyildiği ve hangi ayakkabının bu kombine eşlik ettiği de son derece önemli! Örneğin rugan ayakkabı ile pantolonu birlikte kullanabilirsiniz.

Fakat üzerine resmi ya da yarı resmi bir kıyafet giymeniz gerekiyor. Hem rugan hem tişört giyerseniz çok da hoş olmayan bir kombin ortaya çıkacaktır.

Klasik ayakkabılar ile chino pantolonları gayet rahat kullanabilirsiniz. Hatta renkli bir çorap tercih ederek pantolonun paçalarını da kıvırmanız halinde çok daha spor tarzda bir görünüm sergilemeniz mümkün olacaktır.

Bu pantolonları kış aylarında da kullanabileceğiniz için botlarla da doğru kombinler yapmanız şart! Kısa botlar ile harika bir uyum yakalayan pantolonlar çizmelerle de birlikte kullanılabilir.

Ancak bot ya da çizme giydiğinizde pantolonun paçalarını kıvırmayın. Kazaklar ile bot ve çizmelerin eşlik ettiği pantolon çok daha tarz bir hava yaratacaktır. Mutlaka siz de deneyin!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.