En İyi 9 Tatil Ayakkabısı

Tatil dönemi başladığında rahatlık ve spor giyim ön plana alınmaktadır. Kadın ve erkekler için bu dönemlerde giyilecek kıyafetler kadar tercih edilecek ayakkabı modellerinin de önemi oldukça fazla. Bu nedenle tatilinizde gideceğiniz yer neresi olursa olsun mutlaka tercih etmeniz gereken tatil ayakkabısı önerilerine göz atmanız ve tercihlerinizi bu ayakkabılardan yana yapmanız tatilinizi ayakkabısı açısından çok daha sorunsuz bir hale getirecektir.

Sandalet

Kuşkusuz yaz döneminde açık ayakkabı ve sandalet tarzı modeller çok daha fazla tercih ediliyor. Bundaki temel sebep ise rahatlık ve yaz aylarındaki sıcak nedeniyle ayakların hava alabilmesi. Sandaletler ise bu doğrultuda hem erkekler hem de kadınlar için kurtarıcı olarak görülebilir. Alacağınız bir ortopedik model ile hem ayak sağlığınızı koruyabilir hem de daha rahat bir yaz geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Terlikler

Sandaletler ile rahat edemeyen ya da daha rahat bir seçenek isteyenler için ise kuşkusuz ilk alternatif terlik. Yaz döneminde özellikle deniz kıyısında rahat edeceğiniz bu modeller, sizin için ayakkabı sorununu tamamen ortadan kaldıracak.

Gece Ayakkabıları

Tatilde olsanız da zaman zaman şık olmanız gerekebilir özellikle gece yaşamına düşkün olduğunuz durumlarda sizin için sandalet ya da terlik yeterli olmayacaktır. Bu tip durumlarda zarif fakat bir o kadar hafif ayakkabı modellerine yönelmek uygundur. Spor tarz modeller bu doğrultuda tercih edebilecekleriniz arasında.

Dolgu Topuklu Bantlı Ayakkabılar

Tatilde kadınların en çok sevdiği modellerden birisi de dolgu topuklu bantlı ayakkabılar. Açık olduğu için ayağın rahat bir şekilde hareket edebildiği bu modellerde üstelik dolgu topuk sayesinde ortopedik bir model bulmak da mümkün. Bu açıdan ayak sağlığımızı korumak adına yine bu tip ve tarzdaki modelleri tercih edebilirsiniz.

Spor Ayakkabılar

Tatilin belki de olmazsa olmazlarından birisi olan spor ayakkabı modellerinde kendi zevk ve tercihlerinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Bu konuda tamamen özgür olduğunuz gibi renkli ve tamamen özgür ruhunuzu yansıtacak modelleri giymeniz mümkün.

Esparidler

Birden büyük bir popülerliğe sahip olan bu ayakkabılar, hala pek çok marka tarafından tercih ediliyor. Bu açıdan hem nostalji yaşamak hem de rahat bir modele sahip olmak istiyorsanız bu efsane modelleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Oxford Sandaletleri

Sandalet denildiğinde pek çok farklı alternatif söz konusu olsa da Oxford sandaletleri, kendine has özellikleri ile bu sandalet grubundan ayrılmayı başarıyor. Üstelik şık görünümü sayesinde sadece günlük kullanımda değil, gece dışarıya çıkarken dahi bu tip sandaletleri tercih edebilirsiniz.

Babetler

Özellikle kadınlar için hayat kurtarıcı olabilen babetler, kuşkusuz yaz aylarında en çok giyilen ayakkabıları arasında bulunuyor. Rahat ve özellikle ortopedik deri babet modeli, sizin için ideal olacaktır

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.