Erkek Ayakkabılarında Genç Çizgiler

Erkeklerin moda konusundaki uyanışları üzerine çok yazı yazıldı. Artık beyler, özellikle şehirde yaşayan, iyi kazanan beyler iyi de harcamak istiyorlar. Özellikle kendilerine ve kıyafetlerine harcamak istiyorlar. Ama akla hemen ağırbaşlı, işinde gücünde görünüş veren kıyafetler gelmesin. Beyler bu çeşit giyime olduğu kadar biraz asi çağrışımlı, özgür havalı kıyafetleri de seviyorlar.

bağcıklı ayakkabı

Ve bu çeşit giyim tarzını tamamlayan ayakkabıları seçiyorlar. 2005’li yıllardan beri bilinen bir marka olan Supra, şimdi neredeyse bir ayakkabı çeşidi olarak tarz yaratmış durumda. Aslında sneakers denilen bağcıklı yürüyüş ayakkabılarının bir çeşidi olan Supra,  şimdi Supra tipi ayakkabıya dönüşmüş durumda.

Boğazlı ve Bağcıklı

Bir markayı tanıtmanın en bilinen yollarından biri ünlülere onu giydirmek. İşte Supra bunu Justin Bieber ile yaptı. Ünlü ve asi ruhlu şarkıcı doğrusu ya ayakkabıları çok iyi taşıdı. Supra markası bir anda yaygınlaştı. Bileklere yükselen hafif boğazlı bir yapısı var. Ayakkabının bağcıkları bu boğaza kadar yükselmiyor, üstte kalan kısım serbest ve bol bir görünüm veriyor. Böylece genç ve biraz dağınık bir havanız oluyor. Gençler öyle çok sevdiler ki, Supra’nın bayan modelleri de yumuşak renk çeşitleriyle hemen üretildiler. Hatta bayan modellerinde bağcıkların yerine yapışan bantlar kondu ama konunun özü olan o boğumlu ve boğazlı parça hep kaldı.

bağcıklı ayakkabı modeli

O, modelin ruhuydu.  Tek renkli seçeneklerin yanında ikili renk kombinasyonlarının da görüldüğü Supra ayakkabılar böylece erkeklerin kendilerini rahat ve özgür hissedeceği her yerde görülmeye başlandı. Supra, pazarlamanın bütün temel yöntemlerini kullanarak kendi markasını oluşturmayı başardı. Supra ayakkabı bugün erkeklerin özellikle tatil zamanlarında vazgeçemediği bir ayakkabı modeli. Spor salonlarında sık sık rastlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.