Erkek Espadril Modelleri

1980’li yılların modası geri dönüyor. Bir zamanların vazgeçilmezi olan espadril ayakkabılar yeniden vitrinlerde yerini aldı. Ayaklarda dekolte mantığını ortaya çıkaran ve yeniden moda dünyasında yerini alan erkek espadril modelleriyaz ayları için en ideal ayakkabılardan biri.

Keten yapısı ile sıcak hava karşısında iyi bir kurtarıcı olan espadril, hasır tabana sahiptir. Spor ayakkabı rahatlığına düşkün olanları ilk etapta biraz zorlayacak olsa da, modaya ayak uydurma adına atılabilecek güzel adımlardan biri diyebiliriz.

Erkek Espadril Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı modasında kendisini göstermeye devam eden espadril modelleri rahatlığıyla ön plana çıkarken, ucuzluğuyla da dikkat çekiyor. Hemen her ayakkabı mağazasında espadril bulmak mümkün. Baharın gelmesiyle birlikte vitrinlerde yerini alan espadril, kullanılan malzemelerin uygun fiyatlara sahip olması nedeniyle ucuz olarak nitelendirilebilecek ayakkabılardan biri. Tabi ki Toms ve bunun gibi diğer markaların erkek espadril modelleri içerisinden seçim yapmıyorsanız.

Birbirinden farklı renklerde ve desenlerde üretilen espadriller bayanlardan ziyade erkeklerin ilgisini çekiyor diyebiliriz. Özellikle yaz tatilinde rahat ve ince yapılı ayakkabı giymek isteyen beyleri sahilde şort altına giymeyi tercih ettikleri espadril modelleri ile görüyoruz. Canlı renkleriyle beğeni kazanan erkek espadril modelleri internet üzerinden de satın alınabiliyor. Birçok ayakkabı sitesinde çeşitlerini bulmak mümkündür. Eğer belirli bir marka konusunda ısrarcı değilseniz ekonomik espadril fiyatları sizi de şaşırtabilir. Birden fazla espadril satın alarak yazı hem daha renkli hem de daha şık geçirebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.