Erkeklerin Ayakkabıya Olan Tutkusu!

Ayakkabı tutkusu dendiğinde akıllara hemen kadınlar ve kadınların ayakkabı aşkı gelir. Oysa erkekler de aslında tam bir ayakkabı tutkunudur! Dikkat ederseniz erkeklerin gardroplarında kadınlarınki kadar çok kıyafet yoktur. Aynı durum çoraplar, kravatlar, kemerler ve hatta iç çamaşırları için de geçerli! Ancak erkeklerin bir de ayakkabı dolaplarına bakın ve erkek ayakkabı çeşitleri nelermiş görün!

Erkekler Ve Kadınların Ayakkabı Sevdası Farkı!

Erkeklerin ayakkabı dolaplarında aklınıza gelebilecek her türlü ayakkabı modelinden en az bir örnek görürsünüz. Sadece kadınlardan farklı olarak renk koleksiyonu yapmıyorlar. Kadınlar beğendikleri bir ayakkabının her rengini aynı anda satın alır. Erkekler ise o çok beğendikleri ayakkabı modelinin yalnızca bir rengini seçer ve alır.

Ancak bu durum erkeklerin daha az ayakkabıya sahip oldukları anlamına gelmez. Çünkü onlar mevcut kıyafetlerine uygun ayakkabıları seçerler. İşte kadınlar ve erkekler arasındaki ayakkabı sevdası farkı bu noktada kendini bir kez daha gösteriyor. Erkekler kıyafetlerine uygun ayakkabıları seçip alıyor. Peki, ya kadınlar?

Kadınlar ise beğendikleri bir ayakkabıyı mutlaka alır. Bu ayakkabıya uygun kıyafetin olup olmadığı hiç önemli değildir. Çünkü ayakkabıya uygun bir kıyafet de alınır. Böylece kombin tamamlanmış olur. Ayrıca kadınlar giyme ihtimalleri son derece düşük olsa da beğendikleri ayakkabıları satın alıyor. Her kadının dolabında en az bir tane hiç giyilmemiş ve hiç giyilmeyecek olan ayakkabı vardır. Erkeklerin dolabında giyilmemiş ayakkabı asla bulamazsınız!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.