Gece Davetleri için Ayakkabı Seçimleri

Sadece kadınlar mı, günümüzde erkekler de çok şık, çok bakımlı olmak istiyor. En az onlar da kadınlar kadar beğenilmek istiyor. Özellikle bir reklamdaki erkek figürlerinden sonra erkekler biraz daha olayın ciddiyetini kavrar hale geldi. O yüzden de her şeye en ince ayrıntısına kadar dikkat eder hale geldiler. Sıradan bir pantolon, gömlek ile olaylar bitmiyor artık. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar dikkat ediyorlar.

Öyle ki kullanılan cep mendili bile oldukça önemli bir hale geldi. Hele o ayakkabılar artık sadece kadınların değil, erkeklerin de kapsama alanı içinde. Çünkü erkekler de davetlerde, günlük yaşamda dost başa düşman ayağa bakar şiarı ile ayakkabılarına daha bir dikkat ediyor. Nitekim gece verilen davetlerde de ayakkabı seçimi günümüzde ayrı bir önem taşıyor.

Göz Alıcı Olmak için

Gece bir açılışa, galaya giderken kullanılacak olan ayakkabı ile düğüne, nişana giderken kullanılacak olan ayakkabı aynı tarzda olmamalı. Eğer düğüne, nişana gidiliyor ise mutlaka klasik, mokasen olan ayakkabılar seçilmeli.

Ama gala tarzı bir yere gidilecekse o zaman daha spor ve sezonun gözdesi olan süet ayakkabılar ise son derece cool bir görünüm yaratılabilir. Hangi tür ayakkabı seçilirse seçilsin giyilen kıyafetle renk uyumuna dikkat edilmeli. Örneğin siyah bir takım elbise sezonun gözdesi monokrom ayakkabılar ile tamamlanabilir ve de ortaya çok hoş bir görünüm çıkar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.