Kahverengi Elbiseye Ayakkabı Kombinleri

Kahverengi elbise ile nasıl bir ayakkabı giyeceğini bilemeyen kadınlar için kahverengi elbiseye ayakkabı kombinleri rehberi kolaylık sağlayacak ve en iyi renk uyumunu başarıyla yakalamanız adına fırsat yaratacaktır.

Kahverengi Elbiseye Ayakkabı Kombinleri

Kahverengi elbiseye ayakkabı kombinleri konusunda kişilerin uyumu renk açısından yakalaması adına öneriler verilebilir. Zira elbiseden elbiseye farklılık gösterecek uyumda, kişilerin hem ayakkabı hem de elbise tasarımını göz önünde bulundurması gerekecektir. Fakat tasarım dışında renk uyumunu kolay bir şekilde yakalamak mümkündür.

Kahverengi ve Bordo

Kahverengi, pek çok renge yakın olduğundan dolayı uyum yakalanması adına büyük bir kolaylık mevcut. Kahverengi ile şık bir uyum yakalamak isteyenler ise öncelikli olarak bordoyu denemeli. Özellikle açık bir kahverengi tonunda elbiseniz varsa, bordu ile sizi dahi şaşırtacak uyumu denemelisiniz.

Kahverengi ve Açık Mavi

Bordo kadar bir diğer iddialı renk ise açık mavi. Uyumun yakalanmasının yanı sıra ayakkabı bölgesine dikkati çekecek bu renk ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kahverengi ve Pembe

Kadınların giymekten büyük zevk aldığı renklerin başında gelen pembe, özellikle pastel tonlarda olduğunda kahverengiye en çok yakışanlar arasında. Bu konuda kadınların en çok dikkat etmesi gereken detay ise olabildiğince uçuk bir pembeyi kullanmak.

Kahverengi ve Yeşil

Kahverengi ile asker yeşili olarak tanımlanan rengin uyumu da oldukça iddialı. Eğer yeşil rengi seviyorsanız, kendinizi kesinlikle sınırlandırmayın. Yeşilin her tonunu tercih edebilirsiniz.

Kahverengi ve Krem

Kahverengiye en çok yakın olan renklerden birisi olan krem, özellikle tek renk ağırlıklı giyinmek isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Kahverengi ve Turuncu

Turuncu renk, çoğu kişi tarafından olumsuz görülebilir. Fakat özellikle renk tonlarında doğru bir seçim yapılırsa, kahverengi ile turuncu uyumu sizi çok şık gösterebilir.

Kahverengi ve Siyah

Koyu renk seven kişiler için ideal durumda olan siyah, kahverengi bir elbise ile tercih edeceğiniz bir renk. Özellikle yeşil ya da turuncu gibi iddialı renkleri tercih etmeyen kadınların ilk seçeneklerinden birisi olacak siyah, aynı zamanda risksiz bir seçim.

Bu renklerin her biri, kahverengi ile sorunsuz bir uyum yakalamanızı sağlar. Fakat dikkat edilmesi gereken tek kriter, renk uyumu olmadığından dolayı ayakkabı ve elbisenin tasarım açısından da birbiri ile uyum göstermesine önem verilmelidir. Çok gösterişli bir elbise altına yine gösterişli bir ayakkabı uygun olmayacağı gibi dengeyi yakalamanız ve buna göre doğru tercih yapmanız şıklık adına önemlidir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.