Kahverengi Pantolon Altına Ayakkabı Kombinleri

Kahverengi pantolon giymeyi tercih eden erkekler için bu pantolonun altına hangi renk ve model ayakkabı giyileceği zaman zaman zorlayıcı olabilmektedir. Bunun için kesin öneriler vermek çok mümkün olmasa da özellikle tarz ve pantolon ile birlikte tercih edilen kıyafete göre bir seçim yapmak çok daha uygun olacaktır.

Kahverengi İle Kahverengi Uyumu

Kahverengi ile kahverengi uyumu çoğu erkek için cazip gelmektedir. Özellikle üst için açık bir renk tercih ediliyorsa, daha sade bir model yaratabilmek adına kahverengi pantolon altına yine kahverengi bir ayakkabı tercih edilebilir. Bununla birlikte kahverenginin daha koyu tonları da uygun bir şekilde giyilebilecek alternatifler arasında yer almaktadır.

Lacivert Tonları

Pantolon üzerine mavi ya da lacivert gibi dikkat çeken renklerin tercih edilmesi halinde ise ayakkabılarda daha farklı bir seçim yapılması söz konusu olabilir. Özellikle renkli, hareketli ve farklı olmak isteyen erkekler bu tip kombinlerde üst kıyafet ile aynı tonlara sahip bir ayakkabı modelini rahatlıkla tercih edebilir. Mavi ile benzer şekilde yine haki ve yeşil tonlarında da hem üst hem de ayakkabı olarak benzer şekilde tercihler yapmak mümkün.

Aksesuar Seçimi

Kuşkusuz sadece ayakkabı ve kahverengi pantolon kombini olmaz. Kemerden ayakkabı bağcıklarına kadar her bir detay doğru bir kombin gerektirir. Bu konuda zorlanan erkekler ise belirtildiği gibi risk almadan uygun bir şekilde giyinme imkanı elde edebilirler.

Kaçınılması Gereken Renkler

Erkeklerin kahverengi tonlarda bir pantolon tercih etmesi halinde kesinlikle kaçınması gereken ayakkabı renkleri ise siyah ve gri olmaktadır. Bu iki renk kahverengi için öldürücü renklerden arasında bulunduğundan dolayı risk almamak ve kötü bir görünüm elde etmemek adına kesinlikle bu tip ayakkabıları tercih etmemelisiniz.

Tercih ettiğiniz pantolon koyu kahverengi ise yine bu kural geçerlidir. Alternatif renk arayanlar yeşil ya da lacivert ayakkabıları kullanabilir. Erkekler için bu tip püf noktalar hayat kurtarıcı olacağı gibi aynı zamanda doğru giyinmek adına da ciddi bir avantaj sağlayacaktır. Zira erkeklerde kadınlarda olduğu kadar farklı aksesuarlar ile hareket kazanmak ya da makyaj yaparak daha farklı yönlere dikkat çekmek söz konusu değildir. Bu nedenle tüm odak noktaları kıyafetler üzerinde olduğu unutulmamalı ve kesinlikle doğru kombinler ve renkler tercih edilmelidir. Risk almamak adına belirtilen önerileri göz önünde bulundurmanız yeterli olacak ve sizin için iyi bir giyinmenin kapısını da aralayacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.