Kot Pantolon ve Ayakkabı Tercihi

Erkek giyim modasında her dönem kendine bir yer bulmayı başaran ve artık modanın ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilen kot pantolonlar ile doğru kombin yapıldığında harika bir görünüm sergilemek de mümkün olacaktır!

Ancak kot pantolonların her tarzda ayakkabı ile giyildiği düşünülür. Kısmen doğru olsa da kotun ruhuna yakışan ayakkabıların tercih edilmesi çok daha doğru!

Dolayısıyla kot ve ayakkabı kombini konusunda bildiklerini kontrol etmenizin vakti geldi.

Kot Pantolona En Çok Yakışan Ayakkabılar!

Öncelikle kıyafetinizle nasıl bir hava yaratmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Eğer klasik bir hava yaratmak ister ve seçtiğiniz parçalarla da bu havayı desteklemek isterseniz bu durumda kot pantolonun altına monk strap ayakkabı çeşitlerinden birini giyebilirsiniz.

Renk uyumu bu kombinleri çok büyük bir öneme sahip olmuyor. Kıyafetinize uygun olmayan bir renk ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Eğer daha spor bir hava yaratmak isterseniz bu durumda tercih etmeniz gereken ayakkabılar loafer ya da blücher olabilir.

Eğer bu iki ayakkabı tarzı size göre değilse bu durumda derby ayakkabı modellerinden biri de seçebilir ve güvenle giyebilirsiniz.

Özellikle koyu renk kot pantolonlar ile açık renk ayakkabı modellerinin harika bir kontras yarattığını da bilmenizde fayda olacaktır.

Renk uyumu yerine zıt renklerin yarattığı bu farklı görünüm şıklığınızı tamamlayabilir. Kış aylarında da skinny kot pantolonlar ile bilekte biten kısa botları birlikte kullanabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.