Kumaş Pantolonun Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Özellikle çalışan erkekler için zorunlu olan kumaş pantolon, doğru bir ayakkabı tercihi ile kişileri çok daha şık gösterebilir. Bu nedenle de ayakkabı tercihlerinde doğru bir seçim yapmak, görünümün daha da kusursuz hale getirilebilmesi adına kritik durumda. Erkekler bilinçsiz bir şekilde yaptıkları pantolon ve ayakkabı kombinleri ile güzel görünmekten ziyade moda zevki olmayan birisi olarak da tanınabilir. Bu nedenle mevcut tercihler yapılırken moda kriterlerine mutlaka dikkat edilmeli. Üstelik sadece kumaş pantolona değil pantolon rengine de dikkat edilerek ayakkabılardaki renk tercihleri doğru bir şekilde yapılmalı.

Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Giyilir Erkekler?

Lacivert bir kumaş pantolon tercih edilmiş olması halinde kişilerin bu pantolon altına taba renklerde bir ayakkabı tercih etmesi gerekecektir. Klasik bir ayakkabı yeterli olabileceği gibi bordo ve kahve tonları da yine tercih edilecek diğer renkler arasında.

Gri Kumaş Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Tercih edilen kumaş pantolonun gri olması halinde ise yine taba renk öncelikli olacaktır. Çoğu erkek bu konuda büyük bir hata yaptığı gibi siyah ayakkabıları tercih eder. Fakat siyah, özellikle gri bir pantolon altında tamamen dikkati çekecek ve aynı zamanda görünümü bozacaktır. Bu nedenle tercihinizi yaparken daha fazla dikkat çekecek bir taba renk ayakkabıyı seçmelisiniz.

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi de kumaş pantolonun boyu. Eğer son dönemlerde moda olan bilek pantolon giymeyi tercih ediyorsanız, ayakkabı seçimi ile birlikte çorap tercihinizi de doğru yapmalısınız. Zira bu tip modeller ile çorapların da görüntüsü ön plana çıkıyor. Üstelik bu tip bir model pantolon tercih edildiğinde ayakkabılar daha fazla göz önünde bulundurulduğundan dolayı nasıl bir ayakkabının tercih edildiği de görünümü doğrudan etkiliyor.

Çorap Detayı

Çorap konusuna da kişilerin dikkat etmesi gerekiyor. Beyaz, üzerinde çizgi film karakterleri gibi yaşa uygun olmayacak tüm modellerden uzak durulmalı. Ayakkabı tercihlerinde özellikle kumaş pantolon giyilecekse kesinlikle bağcıksız bir ayakkabı tercih edilmemeli. Zira kıyafetteki tüm ağırlığı alacak olan bağcıksız ayakkabılar, görünümde de sizi kötü gösterecektir.

Mevcut renk önerileri ve ayakkabı seçenekleri doğrultusunda size en çok yakışacak modelleri belirleyebilir ve kumaş pantolon giydiğinizde altına daha doğru bir ayakkabı giymeyi başarabilirsiniz. “Kumaş Pantolonun Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?” konusunda moda ikonları tarafından yapılan değerlendirmeler ve öneriler de dikkate alınmalıdır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.