Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Erkek

Giyim tarzımız nasıl bir insan olduğumuz hakkında bilgi verir. Bu yüzden ne giydiğimiz, neyi nasıl giymeyi tercih ettiğimiz özellikle sosyal hayat içinde çok önemlidir. Giymek zorunda olduğumuz giysilere bile kendi stilimizi katarız. Günümüz dünyasında giyinmek ihtiyaç olmaktan çıkmış modaya yön verir duruma gelmiştir. Giyimde renk seçimleri de oldukça önemlidir. Renklerin enerjileri olduğu bilinmektedir. Renkler göz zevkimiz için önemli olduğu kadar ruhumuzun ve çevremizin enerjisini de etkileyebilir. Giyinirken bunu göz önünde bulundurarak seçimler yapmak gerekir. Mesela lacivert pantolon altına ayakkabı seçerken pantolonun rengini ortaya koyacak açık renklerde bir ayakkabı giymek daha uygun olacaktır.

Pantolon Seçiminde Kumaş 

Erkek giyiminin alternatifi olmayan ürünü olan pantolon, hayatın her alanında giyilen vazgeçilmez bir giysisidir. İcat olduğundan bu yana kumaşıyla, kesimiyle, kalıbıyla olsun farklı farklı haller almış olsa da artık standardını bulmuş durumda. Kadınlar tarafından da farklı modelleriyle beraber kullanılıyor olsa da pantolon erkeklerle özdeşleşmiş bir parçadır.

Erkekler için iş hayatında, günlük yaşamda, özel günlerde her zaman kullanılan bir ürün olan pantolonda kesim ve kalıp oldukça önemlidir. Pantolon seçimi yapılırken vücut tipi göz önüna alınmalıdır. Boya, kiloya uygun seçim yapılarak rahat ve kullanıma uygun bir seçim yapmış olunur. Pantolon seçimi yaparken kumaş da çok önemlidir. Pantolonun kullanılacağı yeri, mevsimi göz önüne alarak seçimler yapmak en doğrusudur. Pantolon kumaşında artık bir çok seçenek bulunmaktadır. Klasik kumaş, keten, kot, kadife gibi bir çok kumaş türü pantolon yapımında kullanılmaktadır. Kumaş seçimi kalıp ve kesimle birleşince pantolonun tarzını belirler.

Hangi Rengi Nasıl Kullanalım?

Alışverişlerinizde tarzınıza uygun seçimler yaparak başlayın. Tercih ettiğiniz renklere uygun renk ve tonlarda ayakkabı ve aksesuarlar seçerek tarzınızı tamamlayın. Seçtiğiniz pantolonun rengine ve tonuna ya tam uygun bir ayakkabı seçin ya da giyim tarzına göre açık yada koyu bir renk tercih edin. Yani lacivert pantolon altına ayakkabı seçerken ya tam pantolonun renginde olan ya da pantolon tarzına uygun olarak açık renkli bir ayakkabı tercih edin. Eğer pantolon kot  ise güzel beyaz bir spor ayakkabı spor şıklığı yakalamanızı sağlar. Ve bu kombinin modası asla geçmez. Eğer klasik tarzda bir lacivert pantolon seçtiyseniz lacivert rugan olan klasik tarzda bir ayakkabı seçerek klasik tarza yorum katabilirsiniz. Çok koyu siyaha yakın lacivert rengi pantolon giyerken siyah renk ayakkabılar da uygun olacaktır. Spor tarzda bir pantolon giydiyseniz beyaz tabanlı siyah bir sneaker ayakkabı kombininizi tamamlayıcı olacaktır. Lacivert pantolon altına ayakkabı seçimlerinizde giydiğiniz pantolonun tarzı büyük rol oynamaktadır

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.