Lohusalık

Annelik bir kadının yaşantısındaki en özel anlardan biridir. Bebekle beraber gelen koruma, sevgi duyguları ile hassas bir dönemde yaşanır. Lohusalık döneminde kadınlar çok kırılgan olur ve yakınlarına ihtiyaç duyarlar. Yalnız kalmamaları ve sosyal aktivitelere zaman ayırmaları ruh sağlığı açısından önemlidir. Hamilelikle beraber yaşanan fiziksel değişimler, ödem, kilo sorunları gibi lohusalık döneminde düzelmeye başlar. Lohusa kıyafetlerini de vücut yapısına göre rahat edebileceğimiz şekilde seçmek en uygunudur.

Lohusalık Kıyafetleri

Doğum sonrası rahat edebilmek için öncelikle iç giyimde rahat edebileceğimiz ürünler alınmalıdır. Lohusalık döneminde kumaşı, tasarımı ile pratik ve konfor sağlayan türde kıyafetler alınmalıdır. Bebeği emzirirken, dinlenirken hareket kısıtlaması yaratmayan tasarımlar zamanı iyi geçirmemize yardımcı olacaktır. Ev giyiminde de şıklığı göz ardı etmeyen lohusa takımlarına taç, terlik gibi aksesuarlarda eklenmiştir.

Canlı renklerden oluşan kombinler annelerin keyifle giyebileceği modellerden oluşur. Güzel görünümden öte ayrıca konforu, sağlığı göz önüne alan kumaşlardan üretilen kıyafet ve çamaşırlar tasarlanır. Lohusalık kıyafet, terlik, taç ürünlerini incelemek için https://www.lohusasepeti.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.