Mor Spor Ayakkabı Kombinleri 

Spor ayakkabılar hem günlük hayatımızın hem de spor yapma zamanlarımızın en kurtarıcı giyim unsurlarından biridir. Spor ayakkabı denilince sadece spor yaparken kullanılır algısı artık geçerli bir tercih değildir. Bu tarz ayakkabılar günümüzde şık bir elbise, salaş pantolonlar, şık tulumlar ile de kombinlenebilmektedir. Pek çok kombin spor ayakkabıların tasarımına göre de değişmektedir. Bazı ayakkabı modelleri klasik spor ayakkabı ve daha spor tasarım modelleri olarak çeşitlendirilmektedir. Klasik spor modeller ile daha standart olan tasarımlar meç edildiği gibi daha günlük olan ayakkabılar ile günlük tasarımlar kombinlenmektedir. Renkli tasarım ayakkabılar içerisinde mor spor ayakkabı modelleri ise en dikkat çekici tasarımlar arasında yer almaktadır.

Mor Spor Ayakkabı Ve Pantolon Kombinleri

Özel günlerimizin ve günlük giyimimizin en sık tercih edilen kıyafetleri arasında pantolonlar yer alıyor. Rahat giyinmeyi sevenler sıklıkla Pantolon tercih ediyor. Buna ek olarak da spor ayakkabılar tercih ediliyor. Peki, hangi Pantolon modeli ile ne tarz spor ayakkabıyı kombinlemek gerekiyor? Havuç Pantolon modelleri ile yüksek tabanlı spor ayakkabılar bu sezon daha çok tercih ediliyor. Özellikle renk tercihinde lila pantolon renkleri ile mor spor ayakkabı tasarımlarını kullanabilirsiniz. Bu tarz pantolonların paça boyuna doğru daralması spor ayakkabıların modellerini daha çok öne çıkarıyor. Daha düşük tabanlı spor ayakkabılar ile de kot pantolon tasarımları tercih ediliyor. Özellikle renkli spor ayakkabılar ile tayt ve bol paça pantolon tasarımları kombin yapılabiliyor. Mor rengi de özellikle sezonun en çok ilgi çeken modelleri arasında yer alıyor.

Mor Spor Ayakkabı Ve Eşofman Şıklığı 

Spor yapmak sağlıklı yaşam için en önemli unsurlardan birisidir. Spor yaparken doğru ayakkabı modeli seçimi de büyük önem taşıyor. Özellikle yapılacak olan sporun türüne göre model tercih etmek gerekiyor. Eğer daha salaş ve bol paça eşofman kullanmayı seviyorsanız daha yüksek ve yumuşak tabanlı ayakkabı seçmek gerekiyor. Esnek tabanlı olan ayakkabılar daha esnek olmanızda etkin rol oynuyor. Mor rengi de spor yaparken daha güçlü hissetmeyi sağlıyor. Eğer spor yaparken açık renk  tayt tercih ediyorsanız taban aralığı geniş olan mor spor ayakkabı modelleri kıyafetinizi hem şık gösteriyor hem de daha rahat hareket etmenizi sağlıyor. Bu sezon özellikle renkli spor ayakkabı tasarımları daha çok tercih ediliyor. Mor renk spor ayakkabılar beyaz, mavi, siyah ve kontrast renkler ile meç edilebiliyor. Seçtiğiniz eşofman modeline göre rengârenk tasarımlar spor şıklığınızı tamamlıyor.

Elbise Şıklığınızı Spor Ayakkabı İle Tamamlayın

Elbise ve spor ayakkabılar özellikle son iki sezondur sıkça kullanılıyor. Özellikle günlük elbise modelleri ile pek çok spor ayakkabı tasarımı tercih ediliyor. Salaş model elbise modelleri ile spor ayakkabılar kombinlenebiliyor. Bu tercihinizde hem şıklığınızı hem de rahatlığınızı ön plana çıkarmanız mümkün olacaktır. Renkli elbiseler ile mor renk spor ayakkabı modelleri kıyafetlerinize ayrı bir hava katıyor. Tulum elbiseler, şort tulum takımlar, yazlık elbise modelleri ile spor ayakkabı tercih ederek günlük şıklığınızdan ve rahatlığınızdan taviz vermeyeceksiniz. Bu sezon uçuş uçuş elbise tasarımları ile en şık ve en rahat spor ayakkabı seçiniz ile şıklık sizin yanınızda olacak. Özellikle mor renginin hakim olduğu şıklığa hayran kalacaksınız.. Bunun yanı sıra spor etek modelleri ile de mor spor ayakkabı kombineleri kolaylıkla tercih edilebiliyor. Spor şıklığınızı sezonun en özel mor  spor ayakkabı tasarımları ile tamamlayarak farkınızı yaratabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.