Mor Spor Ayakkabı Kombinleri

Mor Spor Ayakkabı Kombinleri

Mor spor ayakkabı modelleri arasında en çok kullanılan renk sarıdır. Sarı ve mor renginin bu kadar uyumlu olması, ters renk kombinleri arasında olan uyumu da gözler önüne sermektedir. Mor renk biraz absürt tonda gözükebilir ama unisex bir ton olarak hem kadınlarda hem de erkeklerde oldukça dikkat çeken ve hoş bir tonda olan renk tonudur. Bu sayede kullanıcılar için tercih edilen bir faktör olmuştur. Renkler arasında olan durum göz önüne alındığında mor için en güzel kombin şekilleri sarı renk başta olmak üzere beyaz, lila ve yavru ağzından oluşmaktadır. Hepsi soft ve diğer renkleri içine çeken tonlardır. Ancak siyah maalesef o kadar uyumlu değildir. Çünkü ikisi de üzerine ışığı hapseden renkler kavramlarındadır. Doğru renk uyumunu yakalamanın ne kadar güç olduğunu da bildiğimiz için size örnek kombin modelleri hazırladık.

 

Mor renkli spor ayakkabıları modelleri arasında doğru renk seçimini hallederek seçim yapmak için öncelikle bileklerinizi boş tutmalısınız. Bu sayede boş bileklerinizden alacağınız açık ten oranıyla dar bir kot ya da soft renkli bir pantolon tercihi yapabilirsiniz. Pantolonun az çok üzerinde yırtıklar barındırmasının ne büyük avantaj sağladığından da birazdan bahsedeceğiz. O yüzden yırtık model bir pantolon tercihi yapmanızı şiddetle önermekteyiz. Bu sayede bu yılın modası olacak kombinlere ulaşmak için sadece t-shirt ve ceket tercihimiz kalıyor. T-shirt konusunda da mevcut tercihinizi pantolonunuzun rengiyle uyumlu düşünmelisiniz. Mavi renk açık bir kot giyiyorsanız, beyaz t-shirt. Pastel tonlarda soft bir pantolon giyiyorsanız da yavru ağzı tonlarında üzerinize slip oturmayacak bir t-shirt giyebilirsiniz. Çünkü ayakkabı yeterince sizi göz önüne çıkartacaktır. Bunun için de alternatif seçimlerden uzaklaşarak olabildiğince düzgün bir ayakkabı seçimi yaparak tercihte bulunmalısınız.

 

Ayakkabının kombinlerin temel mihenk taşı olduğu hem erkek hem de kadın moda dünyasında bilinen bir gerçektir. O yüzden de mantıklı bir tercih yaparak ayakkabı seçimine yönelmeyi kendinize görev bilmelisiniz. Bu yılın en çok sevilen moda ürünleri arasında olan spor mor renk ayakkabıların ne kadar alternatif yarattığını gördüğünüzde şoka uğrayacaksınız. Çünkü kaliteli ayakkabı tercihiniz sizin için temel bir aksesuar gibi görünmelidir. Kalitenizi yansıtabileceğiniz bir numaralı materyal de kesinlikle ayakkabı merkezli olarak ortaya çıkacaktır. Tercihlerinizi ayakkabı üzerinden yaptığınız taktirde her daim avantajlı bir seçim ve seçilim hakkınız olacak kalitenizi arttırarak ilerletebileceksiniz. Bugün yapacağınız seçimlerde umuyoruz yardımcı olabilmişizdir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.