Prada Spor Ayakkabı Bayan

1900’lü yıllarda Milano, İtalya’da başlayan ve tüm Avrupa başta olmak üzere dünya çapına yayılan Prada, yüz yıllık tarihe sahip bir markadır. Asıl kurucusu Mario Prada’dır. Markaya kendi soyadını vermiştir, kendine has ve katı kurallarına sahip olan Prada, feminizm yolunda sempatisi olan birisidir. Sol görüşe ve feminizme karşı çok güçlü tutumları olan bir kadındır. Prada, aynı zamanda lükslüğün insanı temsil ettiğine de inanan biriydi. Lüks ve kaliteye düşkün bir kadın olan Prada, kadınların iş hayatında yer almamasını gerektiğini düşünen ve bu laflarına rağmen kendi markasını yaratan bir kadındır. İlk başta deri çanta üreten Prada, daha sonra markalaşmaya adım atmıştır ve şuanda giyim ve ayakkabı konusunda da başarılara imza atmaktadır.

Prada’nın torunu Miuccia, markayı yenileme çalışmalarına girmişti. Ve her yapılan yenilikle günümüzdeki yerlerini sağlama almaktadırlar. Özellikle ayakkabı konusunda sadelik ve lüksten yana olan marka, aynı zamanda konfora da çok önem vermektedir. Spor ayakkabı konusunda da gördüğümüz iddialı modeller de özel alıcılarını beklemektedir. Prada spor ayakkabı konusunda oldukça başarılı ve bu başarıyı da ürünlerine yansıtmaktadır.

Ürün fiyatları 2000-3000 TL ve üzeri olmakla birlikte başlayan bu modada, alıcılar için özel uzmanlar tarafında Prada şıklığı ve rahatlığıyla simgeleniyor ve satışa sunuluyor. Tüm bu fiyatları belirleyen özellikler ise kumaş, kaliteli ürün malı, tasarım ve Prada markanın etiketinden ve tarihinden gelmektedir.

Prada Bayan Spor Ayakkabı Fiyatları

Günümüzde özellikle iş kadınları ve ünlüler tarafından rağbet gören bu marka, bize geçmiş ile geleceğin uyumunu ve rahatlığını gösteriyor. Spor ayakkabı fiyatları modelden modele değişiyor. Tabi ki, ürün yeni modelse fiyatı buna göre de artıyor. Prada’nın en güzel yanı da ayakkabı kalitesi ve tabanının ayakla yaptığı rahatlık uyumu olmalı.

Prada Milano Şubesi

Ana merkezi ve kuruluş yeri olan Milano, İtalya’da Prada’nın günümüze kadar ulaşan orijinal şubeleri yer almaktadır. Avrupa’nın en gözde şehirlerinden olan Milano’da şu anda 7 bölgede Prada şubesi yer almaktadır. Özellikle Milano’daki Gallerio şubesiyle göz kamaştırmaktadır. Bunun dışında gözlük, ayakkabı, giyim, çanta ve özellikle ilk kreasyonu olan deri tasarımlarla göz kamaştırmaktadır. Bu da ilk günkü gibi özel müşterilerini mutlu etmektedir.

Bunun dışında söylememiz gerekirse, Milano’nun şehir merkezinde bulunan diğer şubesi olan ‘Prada Milano Spiga’ müşterilerinden her zamanki gibi tam not almaktadır. Siz yine tüm dünyadaki Prada şubelerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü hepsi aynı kalitede, özenle tasarlanan ürünlerden oluşmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.