Sezona Damgasını Vuran Gucci Ayakkabı Modelleri

Kalitesinden ödün vermeyen Gucci farklı model ve tasarımlara sahip ayakkabı modelleri ile 2015-2016 sonbahar kış sezonuna damgasını vurdu. En şık ve en farklı erkek ayakkabı modellerini görebileceğiniz markanın koleksiyonunda kendine özgü olan dokunuşları hissetmeniz mümkün. Oldukça kaliteli olan Gucci erkek ayakkabıları ayaklarınızın rahatına önem veren tasarım ile üretiliyor. Ayaklara sağlığı ve rahatlığı veren bu ayakkabı modelleri farklılığı ile de markanın etkisini yaratır.

Gucci Yeni Sezon Koleksiyonu

2015-2016 sonbahar kış sezonunda koleksiyonuna eklediği ayakkabılarda yüzde yüz deriden üretim yapan marka, her sezon farklı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Asla kendisini yenilemeyen Gucci bu koleksiyonda birçok renk seçeneklerinden yaralanmış.

gucci ayakkabı

Klasik tarz ayakkabılarda rugan klasiğine yer veren marka ayrıca spor ayakkabı modellerinde her zaman kullandığı gibi bağcıklardan yararlandı. Kendinden desenli olan ayakkabı modellerine renk tonu da bezeyerek uyum yakalayan marka ayrıca bazı modellerde topuk kısmına ismini de yerleştirdi. Sportif ya da klasik model oldun her erkeğin ayakkabı dolabında bulunması gereken gösterişli Gucci ayakkabılar rahatlığı kadar dayanıklılığı ile de size yıllar boyunca kullanım sağlayacak formda olan modellerdir.

Spor ayakkabılar ve klasik ayakkabıların yanı sıra günlük kombinasyonlarınızda da değerlendirebileceğiniz ayakkabı formlarını sezon koleksiyonu içinde görmeniz mümkün. Gucci ayakkabılar diğer ayakkabı markalarına göre biraz pahalı olsa da uzun süre kullanım ve rahatlığı ile vazgeçemeyeceğiniz model haline gelecektir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.