Slim Fit Nedir ve Nasıl Kombinlenir?

Erkek giyim stilinde slim fit esintisi devam ediyor. Güçlü kas yapısına sahip olan ve adalelerini sergilemek isteyen erkekler slim fit giyiniyor. Bazen bir beden küçük bir tişört giymiş izlenimi veren slim fit parçaların tarz bir görünüme sahip oluşunu itiraf etmek gerekiyor. Geniş omuzları tam olarak ortaya çıkaran slim fit, sporcuların da bir numaralı tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Slim fit tişörtler genel olarak spor giyimin tüm parçalarıyla kombinleniyor. Ceket içinde de asortik durmayan slim fit modeller, estetikliğe asi bir duruş katıyor.

 

Slim Fit Tişörtlerin Jeanle Kombini

 

Slim fit tişörtler jeanle kolay bir şekilde kombinlenebiliyor. Tarz bir duruş ve karizmatik bir görünüm sağlamak isteyenler, yüksek bel jean tercih ederek vücut hatlarını daha göz önünde bulundurabiliyor. Geniş omuzlu, kol kasları daha belirgin olan erkeklerin bir numaralı tercihi olan slim fit, klasik, dar paça ve pileli jeanlerle de kullanılabiliyor. Slim fitleri, kapri şortlarla da rahatlıkla kullanmak mümkün olurken, eskitme tarzına sahip olan kapri jeanler hoş ve stil bir görünüm kazandırıyor. Renk uyumunun zevke özel seçilebildiği bu modellerde gösterişli bir vücudun ortaya çıkarıldığı bir gerçek. Erkeklerin cesaretini ve kendine güvenini tam olarak yansıtan slim fit, dar paça, kargo ve klasik jeanlerle kullanılabiliyor.

 

Slim Fit Gömlekler

 

Geçtiğimiz yılın modası olan slim fit gömlekler, erkek tasarımları arasında özel bir yer edindi. Takım elbise veya ceket içinde de kullanılabiliyor. Likralı ve elastiki yapısıyla oldukça tarz bir görünüm sağlayan slim fit gömlekler, erkek vücudundaki atletik yapıyı gün yüzüne çıkarıyor. Erkek giyiminin transparanı denilebilecek bu gömlekler, her yaştan erkeğin kullanımını sağlarken, kendine güvenen tüm erkeklerün seçimini yansıtıyor. Tek renkli veya desenli olarak tasarlanan slim fit gömlek seçimi erkek zevkine göre tercih edilebiliyor. Renk seçiminde ise koyu renklerin hakim olduğu görülüyor. Siyahın asaleti yine her erkeğin ilk tercihi olsa da saks mavisi de yoğun bir gruba çok yakışıyor.

 

Slim Fit Pantolonlar

 

Slim fit pantolonlar, kalça, bel ve baldır kısmı oturan giyim parçalarıdır. Üste oturan bu pantolonlar, vücut şekillerine güvenenlerin tercihidir. Kelime anlamı olarak dar kesim anlamına gelen slim fit pantolonlar son aylarda takım elbiselerin dahi içerisinde bulunabiliyor. Slim fit pantolonla kombin yapacağınız parçanın da slim fit olmasına özen göstermenizin ortaya estetik bir görünüm çıkaracağından emin olabilirsiniz.

 

Slim Fit Modelleri Herkes Kullanabilir Mi?

 

Slim fit ürünleri herkes kullanabilir ancak görsellikte stil olmak isteyenlerin dikkat etmeleri şarttır. Özellikle yaşı biraz daha büyük olan ve göbekli erkeklerin slim fit yerine daha klasik bedenlerde giysileri tercih etmeleri daha doğru bir seçimi ortaya çıkarır. Slim fit kombinlerini seçmek isteyen kişilerin, yoğun bir çaba sarf ederek kas yapmış kişiler olması önem taşır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.