Solgar Vitamin Neden Kullanılır?

100 bitkisel kapsül olarak piyasa da bulunan takviye ürün günde yemeklerden sonra 1 tane olmak üzere alınır. Vejetaryenler için uygun olan üründe nişasta bulunmaz ve yapay şeker bulunmamaktadır. Vücut için gereken eksik vitaminlerin kazanılmasında yardımcı bir üründür. Demir çinko ve magnezyum gibi vücudun ihtiyacı olan değerleri almada solgar vitamin alarak yararlarını görebilirsiniz.

B12 Vitamin Takviyesi Solgar Vitamin

Vücudunuz her besinden gerekli vitaminleri alamadığı durumlarda kullanabileceğiniz B12 vitamini içeren solgar vitamin nişasta, buğday gluten gibi potansiyel gıdaların olmadığı Solgar vitamin sağlığınız için katkı sağlar. Doğal bir takviye olan vitamin B12 1000 MCG olarak her kutuda 100 tablet olarak satılmaktadır.

Kalsiyum ihtiyacı için Solgar Vitamin

Kalsiyum kemik salığı için önemli bir değerdir. Tablet olarak bulunan solgar vitamin D3 kalsiyum 60 tablet olarak kutularda yer almaktadır. Günlük ihtiyacınızı karşılamada, kemik ve iskelet sisteminin korunmasında çocukların yetersiz beslenmesi durumunda, kemik gelişiminin yavaş olmasından kaynaklanan durumlarda kullanabilir ve kas sisteminde düzenli etki eden ürünü https://www.ceybebe.com/solgar sitesinden sipariş ederek alabilirsiniz.

 

Önceki İçerikLohusalık
Sonraki İçerikSweat Kapüşonlu
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.