Sonbahar Erkek Ayakkabı Modelleri

Mevsim geçişlerinde neler giyileceği tam bir kararsızlıktır. Sağı solu belli olmayan ilkbahar ve sonbaharda havalar bazen çok sıcak bazen ise soğuk olur. Aradaki dengeyi tutturabilmek için de orta karar bir şeyler seçmede fayda var. Ayakkabıdan giyime kadar her giyimimizde buna göre karar vermemiz bizi sık sık değişen havalara karşı hem korur hem de şık gösterir.

Bu yıl ise sonbahar modasına göre yeniden şekillenen ayakkabılar hem tasarım hem de kullanım açısından oldukça renkli. 2015 yılında ayakkabılar artık eskisi gibi sade renkler yerine artık desenlerle süslenecek ve farklı renkler bir arada uyum içerisinde kullanılacak. Bunları şimdiden sonbahar erkek ayakkabı modelleri arasında görmek mümkün.

Geniş Tabanlı Erkek Ayakkabılar

Erkeklerin bu yeni tarz ayakkabıları nasıl karşılayacağı benim için büyük bir merak olsa da kızların böylesi yeni tarz ayakkabıları seveceğinden eminim. Yeni sezon sonbahar erkek ayakkabı modelleri arasının en belirgin özelliği ayakkabı tabanın normal ayakkabılara göre daha geniş ve daha kalın olmasıdır.

Ayakkabı tabanları geniş ve kalın olunca haliyle tabanlar daha fazla ön plana çıkıyor. Tasarımcılar bunu da dikkate alarak ayakkabı tabanların daha renkli yaparak üzerine farklı desenler işleyerek daha sıra dışı ve farklı bir hale sokuyor. Ayakkabıların burun kısmında ise doğu esintileri esiyor. Doğu medeniyetine ait motiflerin popülerlik kazandığı 2015 yılında bu motifler ayakkabılarla uyumlu kullanılarak daha önce hiç görmediğiniz daha farklı tasarımlara sahip ayakkabılar sizin beğeninize sunuluyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.