Spor Takım Elbise Altına Ayakkabı

Son dönemlerde giderek artan spor takım elbise altına farklı ayakkabı giyme akımında, spor ayakkabılar ön planda. Daha spor bir görünümünün yanı sıra farklı bir hava katan bu spor ayakkabıları doğru bir şekilde seçerek daha iyi bir görünüm elde edebilmek mümkün. Bu aşamada spor takım elbisenin özelliklerine ve bazı kriterlere dikkat etmeniz yeterli.

Spor Takım Elbise Altına Ayakkabı Seçme 

Spor bir takım seçen kişilerin ayakkabı tercihinde ise biraz farklı kriterleri önemsemesi gerekiyor. Spor takım altına daha klasik tarz ayakkabı giyilmesi öneriliyor. Klasik bir takım altına spor ayakkabı giymek daha kolay görülebilir. Giyilecek takım çok fazla spor olduğunda ise aradaki denge genelde ayakkabıda tercin dilen bir klasik model ile oluyor. 

Bu tip seçimlerde takım elbisesinin kumaşının da önemi oldukça fazla. Bu nedenle seçimlerde tercih ettiğiniz kumaşın türüne göre bir model belirlemelisiniz. Spor ayakkabı giyilecekse daha çok pamuk ya da keten modeller tercih edilmelidir. Bu tür farklı kıyafet kombinlerinde takım elbisenin kesinlikle yün olmaması gerekiyor. Mevsimsel olarak farklara bakıldığında ise yaz dönemine daha fazla dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalı. 

Spor Takım Elbise ve Ayakkabı Uyumunda Renkler 

Spor takım elbise ve ayakkabı seçiminde diğer bir kriter ise renkler. Renklerde ise klasik renklerden olabildiğince uzak durulması öneriliyor. Siyah gibi klasik takım elbise denildiğinde akla ilk gelen bir renk, bu tip farklı bir uyumda tercih edilmemeli. Farklı desenlerden oluşan takımlar ve yine kaliteli bir ayakkabı sizi kusursuz göstermek adına yeterli olacaktır.

Spor Takımda Aksesuar Seçimi 

Spor takım ve ayakkabı seçimlerinde bir diğer önemli nokta ise aksesuarlar. Takım elbiseler ile sıklıkla giyilen bir kravat, bu tip arkı seçimlerde es geçilebilir. Zira rahatlık amacıyla farklı bir şekilde kombin yapılan spor takımlarda kravat durumu çok fazla klasik hale getirecektir. Yaz döneminde ağırlıklı olarak giyilecek olan bu takımlarda şık bir güneş gözlüğü sizi daha iyi gösterecektir. Bununla birlikte saat gibi aksesuarları da kesinlikle es geçmemelisiniz. 

Doğru Spor Takım Elbise Altına Ayakkabı İle Şıklığı Yakalayın

Bu kriter ve önerilere göre yapacağınız farklı seçimler, sizi güzel göstermesinin yanı sıra tarz sahibi birisi olarak da gösterecektir. Bu bakımdan seçimlerinizi yaparken bu tip önerileri göz önünde bulundurarak daha kusursuz seçimler yapabilirsiniz. Online olarak model ve renk uyumlarında örnekleri inceleyebilirsiniz. Türkiye ve dünya genelinde farklı kombinler sizin için aynı zamanda ipucu da sunacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.