Süet Bot Modelleri

Giyimde her zaman şıklığı ve zarif tasarımları tercih eden erkekler için tasarlanan süet botlar, özellikle kumaş pantolonlar ile gayet şık kombinler sağlıyor. Yağışlı havalar için çok uygun olmasa da kuru havalar için gayet uygun olan bu ayakkabı modelleri, özellikle araç sahibi olan baylar için son derece kullanışlı ürünler olarak öne çıkıyor.

Süet Ayakkabı Kombinleri

Güz mevsimlerinde kanvas pantolonlar ile çok şık kombinler oluşturan bu ayakkabılar, aslında renk uyumu göz önüne alınırsa her türlü kumaş ile birlikte de rahat bir şekilde kullanılabilir. Çok koyu ya da çok açık renkler olmadığı sürece kot pantolonlar ile de güzel uyum sağlayan süet botlar, özellikle şıklığına düşkün olan erkekler için alternatif tasarımlardır.

İnternet üzerinden alışveriş olanağı sunan çok sayıdaki online alışveriş sitesinde, pek çok bayan gibi erkekler için de özel bot tasarımlarını bulma imkanı var. Özellikle kahve tonlarının tercih edildiği bu ayakkabılar, kadife takım elbiseler ile de çok güzel kombinler oluşturabiliyor. Burada en önemli noktanın renk uyumu olduğunu da hatırlatmakta yarar var.

Süet Ayakkabı Nasıl Kullanılır?

Özel dokulu bir deri çeşidi olan süet malzemesi, normal bir ayakkabı derisi gibi doğrudan boyanabilen bir ürün değildir. Eğer bu ayakkabılarınızın kirlendiğini fark ettiyseniz, artık kullanmadığınız bir diş fırçası ile fırçalayabilirsiniz. Sonrasında ise süet deri için özel olarak üretilmiş olan sprey bakım ürünlerinden sıkarak süet ayakkabı bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.