Süet Erkek Ayakkabılarının Bakımı Nasıl Olur?

Erkekler her ne kadar giyim konusunda biraz daha rahat olsalar da söz konusu ayakkabı ise daha fazla titizlik gösterebiliyorlar. Netice de giyecekleri ayakkabının her yönden rahat olması kendileri için bir avantaj sağlıyor. O nedenle erkekler şık görünmek içinde ayakkabı bakımını ihmal etmemeleri gerekiyor. Sonuçta temiz olmayan bir ayakkabı şıklığını kaybettiği gibi aynı zamanda hoş bir görüntü de bırakmaz. Süet ayakkabı bakımı bu denli önemli olduğu için genellikle erkekler süet ayakkabı almaktan çekinirler. Halbuki birkaç küçük ipucu sayesinde süet ayakkabıları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Süet ayakkabılarınızı yağmurlu bir havada giydiyseniz ve ıslanıp kötü bir hale geldiyse telaş etmenize gerek yok. Bu ayakkabılarınızı oda sıcaklığında kurumaya bırakın. Ardından ayakkabılarınızın şekli bozulmaya yatkınsa içerisine kağıt koyarak şeklinin bozulmasını engellemeye çalışın. Kuruduktan sonra ayakkabı üzerindeki kirleri süet fırçasıyla fırçalayabilirsiniz.

Süet Ayakkabıların Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Süet ayakkabı almadan önce hem kadınlar hem de erkekler önce bir düşünürler. Acaba ayakkabıların kullanımı nasıldır? Temizliği nasıl olur? Gibi soruları merak ederler. Süet malzemeden tasarlanmış ayakkabılarınızı kesinlikle ıslakken fırçalamamaya dikkat etmelisiniz.

Süet Erkek Ayakkabılarının Bakımı Nasıl Olur?

Fırçalama işlemini güneş görmeyen bir yerde oda sıcaklığında yapmaya özen gösterin. Fırçayı her zaman tek yöne doğru kullanarak uygulamanız gereklidir. Temizleme işlemlerinin tümünde ayakkabıyı bastırmaktan çekinmelisiniz. Eğer süet kullanmak istiyor ancak temizliği konusunda endişe duyuyorsanız sizde bu uygulamayı yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.