Takım Elbise Altına Ayakkabı Modelleri

Takım elbise giymek durumunda kalan kişiler için takım elbise altına ayakkabı modelleri oldukça farklıdır. Bu farklılıklar zaman zaman erkeklerin yanlış tercih yapmasına, uygunsuz görünüme sebebiyet verebilmektedir. Takım elbise altına ayakkabı modelleri arasından inceleme yaparak seçim gerçekleştirmek isteyen erkekler için öncelik spor ya da klasik tarzın belirlenmesidir. 

Takım Elbise Altına Spor Ya da Klasik Ayakkabı Seçimi  

Günümüzde takım elbiselerin altına spor ayakkabı modelleri de giyilebildiğinden dolayı bu modeller arasından seçim yapmak kişisel bir tercih olacağından dolayı öncelikli olarak değerlendirilmelidir. Bu seçimi yapıldıktan sonra ise spor ya da klasik olmak üzere modellere yönelerek uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. 

Takım Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilmeli?

Modeller görünüme çok büyük olumsuzluk katmadığı gibi renk bu aşamada çok daha önemlidir. Bu açıdan giydiğiniz takım elbisenin rengine göre ayakkabı renginizi de uydurmalı ve bu doğrultuda bir seçim yapmalısınız. Kuşkusuz giyeceğiniz ayakkabı modellerinin siyah olması sizin için en kurtarıcı tercih olacaktır. Fakat sürekli siyah renk ayakkabı giymek de mümkün olmayacağından dolayı renk uyumlarını ve klasik takım elbiselerin altına hangi renk ayakkabıların daha iyiye gideceğini bilmeniz size bu konuda avantaj sağlar. 

Hangi Renk Takım İle Hangi Renk Ayakkabı Giyilmeli?

Mavi ile tercih ettiğiniz bir takım elbisenin altına süet kahverengi renkler en uygunu olacaktır. Bu bakımdan özellikle dolabınızda mavi renk ağırlıklı ise alacağınız ayakkabılarda kahverengi ağırlığına yer vermeniz önemli. 

Gri spor bir takımınız varsa ve bu takıma uygun bir ayakkabı arıyorsanız tercihinizi beyaz bir spor ayakkabıdan yana yapabilirsiniz. Eğer klasik bir ayakkabı arıyorsanız o zaman siyah bir model daha uygun olacaktır. Yaz ve bahar aylarının hareketli renklerini taşıyan takımlar kış sezonu için de ideal olabilir. Bu bakımdan bu tonlarda pek çok farklı ayakkabıyı deneyebilir ve uygun kombinler oluşturabilirsiniz. 

Kurtarıcı Renk Nedir?

Risk almak istemeyen kişiler için siyah rengi, takım elbiseler için de kurtarıcıdır. Fakat takım elbiselerde siyah rengi tercih edildiğinde ayakkabılarda biraz hareketlilik elde etmek adına bordo gibi farklı renkler tercih edilebilir. 

Bu tip farklı seçimler yapmanız dış görünümünüzü farklı hale getirecek gibi sizi çok daha şık gösterecektir. Bu renk uyumlarının tam ters eşleşmelerini de yapabileceğiniz gibi bordo bir takım altına yine siyah bir ayakkabı sizin için tam olarak uyumun yakalanmasını sağlar. Modaya göz atmanız da önemli ipuçlarını sizlere sunacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.