Timberland Saat

Bazı saat modellerini gördüğünüzde markasını hemen tahmin edebilirsiniz. Çünkü klasikleşmiş detaylar saatlerin dizaynı değişse de markaya hastır ve hemen tanınır. Bu saatler arasında Timberland markasının tasarımları da bulunuyor. Geniş kasa bölümü ve etkileyici kordonları ile bilinen Timberland saat modelleri gibi Timberland bot ve rahatlığı ile bilinen Timberland ayakkabı çeşitleri de markaya has detaylar taşıyor.

Geniş ve Şık Kasaya Sahip Timberland Saatler

Dizaynında bol miktarda detay bulunan ve bu detayları hem kasa hem de kordon bölümünde kullanılan Timberland saat modelleri, erkekler için vazgeçilmez tasarımlar arasında bulunuyor. Karizmatik görünümü, birbiri ile uyumlu olan tüm eklentiler ile çok daha fazla güçleniyor. Saat tasarımlarının kordon bölümünde de mutlaka küçük de olsa bir detay kullanılıyor.

Dayanıklı malzemeler ve sıra dışı tasarımlar eşliğinde hazırlanmış olan saat modellerinin eşlik ettiği bu kategoride markanın en çok beğeni alan tüm saat çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Uzaktan dahi şıklığı göze çarpan saatler ile stilinizi daha net bir şekilde ortaya koymanız mümkün. Kategori içerisinde hem klasik giyim hem de spor giyime has modeller mevcut.

Aynı zamanda Timberland bot modellerini de inceleyerek stilinizi çok daha göze çarpacak bir boyuta taşımanız mümkün oluyor. Sezona bağlı olarak tercihinizi Timberland ayakkabı modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Markanın ürün çeşitleri ile siz de sadece bir adımda şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

Önceki İçerikVakko Gömlek
Sonraki İçerikTimex Saat
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.