Vicco Ayakkabı Çocuklarınıza Şıklık ve Rahatlık Sunuyor!

Çocuk ayakkabı modasının öncü isimlerinden olan Vicco, yeni sezon tasarımları ile hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Sevimli görümler sunan Vicco ayakkabı modelleri, çocukların ilgisini çekerek ürünleri severek kullanmalarına yardımcı oluyor. Form, model, renk ve materyal olarak çocuk tarzına hitap eden modeller, günlük hayatı olduğu gibi sportif aktivite kombinlerini de tamamlıyor. Hem kız hem de erkek çocuklarına özel olarak farklı tasarımlarda üretilen ayakkabılar, her adımda minik ayakların yükünü hafifleterek konforu ve rahatlığı en üst düzeye taşıyor.

Kolay kullanım imkanı sunan ürünler, bağcıklı ya da bantlı formlarda sunuluyor. Yaş aralığı daha küçük olan çocuklara genel olarak cırt cırt bantı modeller tasarlanıyor. Ebeveyne ihtiyacı olmadan ayakkabısını tek başına giyebilen çocuklarda, özgüven oluşumunun küçük yaşlarda başladığını görebilirsiniz. Tarz sahibi çocukların bütün kombinlerine uyum sağlayan Vicco ayakkabı modelleri; sonbahar-kış ve ilkbahar-yaz sezonlarına özel olarak farklı teknoloji ve materyaller ile hazırlanarak mevsimlere uyumlu olması sağlanıyor.

Kız çocuk ayakkabı modellerinde; pembe, yeşil, sarı, kırmızı, mor ve mavi gibi renkler üzerine sevimli çizgi kahraman figürleri, çiçek ve sevimli hayvan desenlerini sıklıkla görebilirsiniz. Erkek çocuk ürünlerinde ise mavi, lacivert, siyah ve gri renklerin üzerine araba gibi daha erkeksi detayları inceleyebilirsiniz. Alışverişin öncü ismi olan Trendyol üzerinden Vicco ayakkabı modellerini inceleyerek çocuklarınız için en uygun tasarımları satın alabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.