Yeni Moda Kadın Ayakkabıları

Ayakkabılar kadınların şıklığını tamamlaması için en önemli parçalardır. Farklı renk ve model seçenekleri ile her kıyafetin altına farklı bir ayakkabı kombini yapmak mümkündür.

İster düz tabanlı babet tarzı ayakkabı seçimi yapın isterseniz topuklu ayakkabı tercihi yapın en nihayetinde vazgeçilmez kriter ayakkabının konforu olmalıdır. Ayakkabının ayağınıza uyum sağlaması ile birlikte ayakkabıyı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayakkabının ayağa uyum sağlaması ayakkabı numarasından geçer. Farklı modellerde ve farklı zamanlarda ayak numaraları değişikliğe uğrayabilir.

Yüksek topuklu spor ayakkabıları son zamanların en gözde modelleri olmayı başarmıştır. Spor ayakkabı deyince akıllara gelen düz taban kriteri yerini yeni yeni yüksek topuğa bırakmıştır. Bu ayakkabı kullanıcıların genel yorumu çok rahat ve konforlu bir ayakkabı oluşudur.

Ayakkabı Numarası Değişir Mi?

Bu sorunun cevabı pek çok kişi için şaşırtıcı olabilir. Ve evet ayakkabı numarası değişir. Pek çok insanın bildiği üzere belli bir gelişimsel dönem tamamlandığında kişilerin ayakkabı numaraları da belli olmuş olur. Ancak değişikliğe uğraması da mümkündür. Bu özellikle kadınlarda çok sık görülür.

Kadınların özel günlerinde ödemleri tüm vücutlarında hissedilecek derecede artış gösterir. Ve en çok ayaklar ödemlerden etkilenen bölgedir. Özellikle uzun iş günlerinin ardından ve özel günlerde kadınlar ayakkabı alışverişinden uzak kalmalıdır. Zira giydikleri ayakkabı numarası daha büyük olarak karşılarına çıkacaktır.

Bu önemli bilginin ışığında yapılan tüm ayakkabı alış verişleri uzun ömürlü giyilecek ayakkabılar olacaktır. Bu durumda kişiler hem konforlu ayakkabı giyecek hem de normalden büyük numaralı ayakkabı almak zorunda kalmayacaktır.

Yazın En Çok Tercih Edilen Renkler

  • Siyah, bu renk ayakkabı dünyası için vazgeçilmez bir renk olduğu gibi, kadınlarında özellikle klasik giyimde vazgeçemeyeceği bir renktir. Aslında bilindiğinin aksine kışın daha çok tercih edilmez. Yazın özellikle düğün ve davetlerde klasik ve rugan ayakkabı modelleri için en çok tercih edilen renklerdir.
  • Beyaz, bu renk tam bir yaz rengidir. Son zamanlarda beyaz çizmelerin üretimi yapılsada beyaz renk en çok yazın tercih edilir. Ve model olarak spor ayakkabılarında çok şık durmaktadır.
  • Kahverengi, bu renk genel tüm kıyafetlerin altına uyum sağlayacak niteliğe sahiptir. Bu sebepten dolayı hem kış mevsiminde hem yaz mevsiminde oldukça çok tercih edilir. Kullananlara şıklık kattığı gibi kahverengi rengin güven veren bir tarafı da vardır.
  • Mavi ve sarı renkte yaz mevsimi için tüm ayakkabı modellerinde çok tercih edilen renkler arasındadır.
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.